Düz Siyah – C12.

MARKAMODELSTOK DURUMU
Zera SedefDüz Siyah - C12Stokta Var
ÜRÜN DETAYLARI
Malzeme:Selüloit (nitroselüloz)
Kalınlık:0,17 mm ~ 5,0 mm (kullanıcı ihtiyaçlarına göre seçilir).
Boyutlar:Uzunluk * Genişlik = 1600 * 700mm / 1400 * 700mm / 1500 * 900 vb.
Giriş:Selüloit iki anlamlıdır, biri sahte fildişi, ikincisi film filmidir, nitroselülozdan yapılmış bir tür termoplastiktir, kafur ve organik solvent ekleyerek temel bir materyal olarak, film plastiği gibi sert bir tabakadır.
Özellikler:İyi plastisiteye sahiptir ve güçlü bir üç boyutlu etkisi olan bir plastik levhadır. Uzun bir geçmişi, güzel ürünleri vardır ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Yüksek ısı durumunda yanma durumu oluşabilir.. Uzun süreli depolama kademeli olarak ısınır, eğer ısı dağılmazsa, kendiliğinden yanmaya neden olur. Sıcaklık 180 ° C'ye ulaştığında yavaşça yanar. Esnektir, kırmak kolay değildir, parlak reklerdedir, çeşitli renkleri mevcuttur, iyi parlaklık verir, elastikiyet yapıya sahiptir, su direnci vardır, yağ direnci vardır, asit direnci vardır, yüksek mukavemetlidir, kolay işleme ve şekillendirme özelliği vardır.
Kullanım Alanları:Özellikle araç direksiyon kaplamalarında, Maun (torpido) Kaplamada, müzik aleti dekorasyon malzemelerinde, gitar ve saz gibi müzik aletlerinin kaplamasında, el sanatlarında (yapay inciler, boncuklar ....), masa tenisi, gözlük çerçevelerinde, kültürel ve eğitim malzemelerinde, askeri malzeme ve benzeri ürünlerde kullanılmaktadır.

Sipariş Formu

Alttaki formu doldurup tarafımıza ileterek bu ürünü sipariş verebilirsiniz. Zera Sedef’e iletmek istediğiniz bir sorunuz varsa aşağıdaki iletişim formunu doldurup gönderin en kısa zamanda size dönüş yapılacaktır.

Ad Soyad(gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

İstediğiniz Ürün Çeşidi

İletmek İstediğiniz Mesajınız

Soruyu Cevaplayınız

Zera Sedef İletişim

Adres: Karapınar Mahallesi, Karapınar Caddesi 87/C  Merkez/Adıyaman

İletişim Bilgileri

Telefon: 0 533 564 0912
Telefon: 0 507 946 9375

Mail ve Web Adresleri

 zerasedef@gmail.com
 www.zerasedef.com

Çalışma Saatleri

 Hafta İçi: 8:00 ile 19:00
 Hafta Sonu: Cumartesi Açık, Pazar Kapalı

Haritada Yerimiz

Diğer Ürünlerimiz

Back to Top